| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | США |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Виробник двигуна | LCT |
| Потужність двигуна, л. с. | 6.6 |
| Тип запуску | Ручний/Електростартер |
| Кількість передач | 6 вперед/1 назад |
| Тип приводу | Колеса |
| Об'єм паливного бака | 2.6 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Так |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Загальні | |
| Ширина захвату | 610 мм |
| Висота захоплення | 530 мм |
| Дальність викиду | 15 м |
| Вага | 90 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Модель двигуна | Storm Force 208 |
| Принцип руху | Самохідний |
| Розблокування диференціала | - |
| Обсяг паливного бака, л | 2.7 |
| Кількість фар | 2 |
| Тип системи очищення | 2-ступінчаста |
| Робочий об'єм циліндра | 208 кг |
| Обсяг масла в двигуні | 0.5 л |
| Тип трансмісії | Варіатор |
| Призначення | Для легкого, свіжого снігу |
Снігоприбирач Husqvarna ST 224
Модель 2019-го р.в.
Був спроектований для домовласників, яким необхідний продуктивний снігоприбирач для очищення від снігу великих проїжджих ділянок та доріжок до гаража. Він працює на будь-якій поверхні завдяки регулюванню напрямних ковзних опор. Снігоприбирач Husqvarna ST 224 оснащений ефективною двоступінчастою системою з великою продуктивністю метання. Для комфортного використання ручка регулюється по висоті. Трансмісія забезпечує плавне перемикання швидкості та плавну роботу машини. Рукоятки оснащені підігрівом. LED фари та електростартер дозволяють працювати в будь-яких умовах.

- Ціна: 100 000 ₴







