
Акумуляторний багатофункціональний COMBi тример Husqvarna 325iLK (без АКБ та ЗП)
17 499 ₴
- В наявності
- Код: 9678501-05
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Комбісистеми |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 5750 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас | Профі |
| Призначення | Молода поросль, трава, газон |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Довжина у зібраному вигляді | 173 см |
Акумуляторний багатофункціональний COMBi тример Husqvarna 325iLK з насадкою, без акумулятора та зярядного пристрою
Husqvarna 325iLK – це дуже добре збалансований, високопродуктивний комбінований тример з акумуляторним живленням. Вихідна потужність еквівалентна потужності бензинового двигуна об’ємом 25 куб. см із рівнем продуктивності, достатнім для швидшого й ефективнішого виконання найскладніших завдань. Тример можна використовувати з низкою професійних насадок для тримерів від Husqvarna, що робить його надзвичайно гнучким багатоцільовим інструментом для підстригання трави, підрізання гілок, формування живої огорожі, обробки країв і розчищення.
Інструмент можна використовувати із внутрішнім або зовнішнім акумулятором, розташованим на поясі або в ранці.

Безщітковий двигун (BLDC)

Безщітковий двигун E-TORQ з великим крутним моментом для більшої ефективності, довшого терміну служби порівняно із щітковими двигунами. Оскільки щіток немає, виключається тертя, тому енергія не втрачається і двигун не перегрівається. Це також усуває потребу в обслуговуванні або заміні зношених щіток і надає додаткові переваги у покращеної продуктивності.
Менше обслуговування

Робота без використання палива, мінімум вузлів для обслуговування та електронно-керована система приводу сприяє зменшенню простоїв та зниженню витрат на обслуговування.
Продуктивність бензинової техніки

Літій-іонний акумулятор забезпечує високу потужність, надійність роботи і тривалий термін служби, як бензинові аналоги, але без будь-яких прямих викидів. Крім того, на одній зарядці ви виконуєте стільки ж, скільки на одному баку палива.
Акумулятор, розміщений горизонтально через корпус виробу (запатентовано)

Акумулятор розміщується у виробі горизонтально, що зменшує ризик потрапляння бруду, води, стружки й пилу до акумуляторного відсіку, що могло б спричинити проблеми зі з’єднанням. Крім того, це покращує розподіл ваги та збалансованість інструмента, роблячи його більш зручним у використанні та покращуючи маневреність. Наскрізна конструкція корпусу також забезпечує високий ступінь гнучкості, оскільки дозволяє використовувати акумуляторні блоки різних розмірів.
Тримерна голівка Tap 'n Go

Різальна система з подвійною жорсткою ниткою з технологією Tap'n Go. Подача нитки здійснюється швидко та без зусиль простим натисканням головки тримера на землю. Всі деталі головки постачаються як запасні частини і можуть бути замінені.
Інтуїтивно зрозуміла панель

Коса управляється за допомогою інтуїтивно зрозумілої панелі. Запускається одним натисканням кнопки.
Кнопка зміни режиму

Обмеження максимальної частоти обертання за допомогою кнопки зміни режиму. На нижчих рівнях виріб споживає менше енергії, тому час роботи подовжується. Кнопка зміни режиму дає змогу перемикатися між 3 рівнями частоти обертання.
Ручка з регулюванням

Легке регулювання передньої ручки для комфортного використання з будь якими насадками.
Змінні аксесуари

Насадки, що легко заміняються, дозволяють адаптувати виріб до різних завдань. Купуються окремо.
Функція автоматичного вимкнення

Виріб оснащено функцією автоматичного вимкнення, яка вимикає виріб, якщо ви не користуєтеся ним упродовж 3 хвилин.
Тиха робота

Низький рівень шуму створює приємну робочу атмосферу та дозволяє працювати довше навіть у більшості громадських місць. Рівень шуму наших акумуляторних виробів на 13 дБ(А) нижчий, ніж бензинових. Зменшення на 3 дБ(А) зазвичай вважається зниженням рівня шуму вдвічі. Еквівалентний рівень звукового тиску у вусі оператора в залежності від використованної насадки, виміряний за стандартом EN 62841-1 - 78-93 дБ(А).
Захист IPX 4

Цей виріб захищено від бризок.
Один акумулятор підходить до всіх виробів

Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X із напругою 36V підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати у кількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне й потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Усі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента.
Низькі викиди вуглецю

Обравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть значно меншими, ніж при роботі з аналогічним виробом, який оснащено двигуном внутрішнього згорання. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO₂ під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Тим не менш, важливо зазначити, що викиди CO₂ створюються під час виготовлення даного виробу, його зарядки та утилізації.


- Ціна: 17 499 ₴









