Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Объем двигателя | 270 куб. см |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Объем топливного бака | 6 л |
| Характеристики вихідного валу | D25.4x88.4мм |
| Обороты двигателя | 3600 об/хв |
| Вага | 25 кг |
| Крутний момент, max. об/хв | 2500 об/хв |
| Крутний момент, max | 17.7 Н·м |
| Пользовательские характеристики | |
| Стартер | Ручний |
| Потужність | 6.6 кВТ |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Споживання палива (г/кВт∙год) | 374 г/кВт·ч |
| Тип повітряного фільтра | Двоелементний |
| Об'єм бака для мастила | 0.95 л |
| Габарити виробу, ДxШxВ | 38х43х42 см |
Бензиновый двигатель Husqvarna HH270MP
Четырехтактный двигатель с горизонтальным валом

Информация для заказа
- Цена: 15 999 ₴





