вверхвниз

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 77 см |
| Марка двигуна | FB 168 |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Пасове |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 63 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3200 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 198 куб. см |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 63 |
| Код УКТ ЗЕД | 8432295000 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ставка ПДВ | 20.0% |
Мотокультуратор AL-KO MH 770

Інформація для замовлення
- Ціна: 27 999 ₴






Відправка з 06 квітня 2026