Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | США |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність двигуна, л. с. | 9.7 |
| Тип запуску | Ручний/Електростартер |
| Кількість передач | 6 вперед/1 назад |
| Тип приводу | Колеса |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Разблокираторы | Да |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Так |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Загальні | |
| Максимальна глибина снігу | 1000 мм |
| Ширина захвату | 610 мм |
| Висота захоплення | 60 мм |
| Дальність викиду | 15 м |
| Вага | 106 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип трансмісії | Варіатор |
| Виробник двигуна | Husqvarna |
| Шнек | Металевий |
| Призначення | Для снігу середньої тяжкості |
Самохідний бензиновий снігоприбирач Husqvarna ST 327
Знято з виробництва! Модель замінена на https://sagen.com.ua/ua/p1726649887-snegouborschik-benzinovyj-husqvarna.html

Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 000 ₴









