| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальна продуктивність | 610 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Матеріал поршнів насоса | Латунь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.8 кг |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 13 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
Мийка високого тиску Husqvarna PW 450
Професійна мийка високого тиску з підвищеним моторесурсом. Призначена для миття будь-якої техніки, в тому числі і автомобілів, та виконання всього спектру завдань по догляду за будинком і присадибною ділянкою, а також частково для комерційного використання. Споживана потужність: 3300 Вт (220В). Максимальний тиск 150 бар, робочий тиск 140 бар. Функція регулювання необхідного тиску. Безщітковий двигун. Металева конструкція насоса з використанням деталей з латуні. Витрата води 540 л/ч. Пістолет-розпилювач з легким натисканням курка і шарнірними з'єднаннями полегшує використання. Шланг з металевою опліткою, довжиною 13 м, і котушкою для його зберігання, форсунка «плоский струмінь», форсунка «ротор» і вбудований бак об'ємом 2 л, для миючих засобів входять в комплект. Функція регулювання подачі миючого засобу. Алюмінієві телескопічні ручки і колеса великого діаметру.

- Ціна: 100 000 ₴











