Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність | 1560 |
| Вага, нетто | 12 кг |
| Рекомендований максимальний діаметр свердління | 120 мм |
| Тип патрона | 1/2" |
| Максимальний робочий хід | 700 мм |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
Бурильна машина зі стійкою Husqvarna DMS160AT
Husqvarna DMS160A - невелика, але потужна бурильна установка. Ідеальний вибір для виконання невеликих бурильних робіт діаметром до 120 мм Підходить для буріння серій отворів, для буріння поблизу стін в кутах, прокладки сантехнічних труб, комунікаційних кабелів та встановлення електричних розеток.
Переваги DMS160AT
- можна повертати і нахиляти, з'єднання колони і підстави проводиться швидко.
- Поворотна колона DMS160AT може нахилятися на 80 градусів і повертатися на 360 градусів, так що оператору забезпечується оптимальна гнучкість при бурінні.
- Індикатор навантаження при бурінні (ряд світлодіодів) вказує поточну навантаження на машину, що дозволяє оператору використовувати максимальну швидкість буріння для високоефективної роботи.
- Бурильна машина обладнана електронним захистом від перевантаження, що дозволяє уникнути перегріву і продовжити термін служби виробу.
- Вбудована муфта захищає машину і інструмент від значних зовнішніх зусиль, що подовжує термін служби.
Застосування DMS160AT:
- Буріння в стінах, підлогах і стелях отворів діаметром до 120 мм
- Буріння серій отворів і буріння поблизу стін і кромок.
- Підходить для більш легких операцій типу прокладки каналів і труб невеликого
діаметра, кабелів, газових труб, встановлення розеток, анкерування великої техніки. - Для різних матеріалів, включаючи армований бетон, цегла та інші будівельні матеріали.

Інформація для замовлення
- Ціна: 46 200 ₴




