| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 9 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
Мийка високого тиску Husqvarna PW 350
Мийка високого тиску Husqvarna PW 350 обладнана бесщеточным двигуном і металевим насосом, що забезпечує високу продуктивність і тривалий термін служби. Оснащена алюмінієвою телескопічною ручкою, держателем мережевого шнура з функцією швидкого звільнення, алюмінієвою ручкою для перенесення, телескопічним пістолетом-розпилювачем із шарнірними з'єднаннями і надійними великими колесами, що полегшує її використання, транспортування та зберігання. Гнучкий шланг високого тиску довжиною 9 м, форсунка «плоский струмінь», форсунка «ротор» і нерегульований пінний розпилювач, об'ємом 0,5 л входять в комплект. Максимальний тиск становить 150 бар, робочий тиск - 135 бар.

- Ціна: 100 000 ₴











