вверхвниз

Диск абразивний Husqvarna 16"/400 4 25.4/1" сталь
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 5040007-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Діаметр зовнішній | 400 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Диск абразивний Husqvarna 16"/400 4 25.4/1" сталь

Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴


