Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання шпинделя, об/хв, без навантаження, 1 / 2 / 3 швидкість | 420 / 820 / 1250 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний робочий хід | 706 мм |
| Тип підключення | внутрішнє різьблення G1/2", зовнішня різьба - 1-1/4", 7 UNC |
| Гарантійний термін | 12 |
| Запобіжна муфта | True |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Споживана потужність | 3200 |
| Тип свердління | Мокре |
| Максимальний діаметр свердління | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 000 ₴





