
Косилная дека 155 см до райдерам Husqvarna 500-ї серії
219 349 ₴
- В наявності
- Код: 9679784-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 1500 мм |
| Тип | Райдер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 155 кг |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 1040 мм |
| Ширина | 1650 мм |
Косилная дека 155 см до райдерам Husqvarna 500-ї серії
Задній викид + мульчування
Ручна регулеровка висоти скошування

Інформація для замовлення
- Ціна: 219 349 ₴

