Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Великобританія |
| Рекомендована площа | 1500 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 220 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний кут нахилу | 22 ° |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 70 хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Площа обробки у годину, кв. м | 73 |
| Типове час зарядки, хв | 60 |
| Кількість направляючих проводів | 2 |
Робот-газонокосарка Husqvarna AM 405Х
- Розрахована на 1 500 кв. метрів (15 соток)
- Долає ухили у 40% (22 градусів).

- Led-фари для легкого виявлення робота на ділянці в темний час доби.

- Працювати на складних ділянках. Промалювати карти через GPS.

- Керування і налаштування робота за допомогою програми на смартфоні. У будь-якій точці світу.
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 999 ₴








