Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 4.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 4 кВт |
| Номінальна сила струму | 17 А |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Система подавлення пульсацій | Да |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 563 мм |
| Довжина | 632 мм |
| Ширина | 577 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм паливного бака | 13 л |
| Споживання палива | 1.78 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Генератор бензиновий GENERGY MONCAYO 4,5 кВт
Однофазна станція (230 вольтів). Здатний забезпечити електрикою потужні побутові електроприлади, а також будівельний інструмент. Генератор можна використовувати як основне джерело електрики або як резервний.
- Двигун — Євро 5
- Стабілізація напруги — SVR
SVR — останнє покоління електроніки, що керує параметрами мережі. Підходить для будь-якого особливо точного обладнання.

Інформація для замовлення
- Ціна: 100 000 ₴







