| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | США |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність двигуна, л. с. | 6 |
| Тип запуску | Ручний/Електростартер |
| Кількість передач | 6 вперед/1 назад |
| Тип приводу | Колеса |
| Об'єм паливного бака | 2.6 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові | |
| Шнек | Необрезинений |
| Підігрів ручок | Ні |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Загальні | |
| Максимальна глибина снігу | 300 мм |
| Ширина захвату | 610 мм |
| Висота захоплення | 580 мм |
| Дальність викиду | 12 м |
| Вага | 91 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Модель двигуна | Husqvarna 212cm³ |
| Принцип руху | Самохідний |
| Призначення | Для будь-якого снігу |
| Тип системи очищення | 2-ступінчаста |
| Обсяг масла в двигуні | 0.6 л |
| Розблокування диференціала | Присутній |
| Кількість фар | 1 |
| Тип трансмісії | Варіатор |
Снігоприбирач Husqvarna ST 224
Снігоочисник Husqvarna ST 224 був спроєктований для домовласників, яким необхідний продуктивний снігоприбирач для очищення від снігу великих проїздних ділянок і доріжок до гаража. Він працює в усіх снігових умовах на будь-якій поверхні завдяки регулюванню напрямних ковзних опор. Снігоприбирач Husqvarna ST 224 обладнаний ефективною двоступеневою системою з великою продуктивністю метання. Для комфортного використання ручка регулюється за висотою. Трансмісія із фрикційним диском забезпечує плавний хід. LED- фари й електростартер дають змогу працювати в будь-яких умовах.

Ефективне очищення

Потужний стрічковий шнек перемішує змерзлий або мокрий сніг з повітрям, що дає крильчастому вентилятору ефективно викидати снігову суміш через жолоб, забезпечуючи двоступінчасту систему очищення.
Крильчатка з високими обертами

Забезпечує метання снігової суміші на велику відстань.
Електростартер 230V

Під'єднавшись до електромережі 230V, ви зможете запустити двигун натисканням однієї кнопки. Коли двигун прогріється, він легко запуститься стартерним шнуром.
Шини з посиленим протектором

Шини X-trac забезпечують покращене зчеплення.
Міцний корпус шнека

Для надійної роботи, ефективного очищення та тривалого терміну служби.
Регульована висота шнека

Збільште відстань між корпусом шнека та землею для додаткового захисту на нерівній поверхні.
Ручка із блокуванням

Колі задіяно і зчеплення привода і зчеплення шнека, зчеплення привода фіксуватиме зчеплення шнека на місці. Права рука звільняється задля спрощення управління викидом.
Повне керування жолобом

З панелі керування легко змінюється кут та напрямок викиду жолоба дефлектора.
Світлодіодна LED фара

Висвітлює на 50% більшу площу, ніж традиційні лампи.





- Ціна: 69 999 ₴







