Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Висота скошування | 112 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна ширина скошування | 1370 мм |
| Тип | Райдер |
| Кабіна | Без кабіни |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 437 кг |
| Висота | 1220 мм |
| Довжина | 2050 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Характеристики ходової | |
| Колісна база | 1000 мм |
| Швидкість руху (транспортна) | 13 км/год |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Характеристики двигуна | |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Марка двигуна | Kawasaki FX730V EFI V-TWIN |
| Потужність двигуна | 21.21 к. с. |
| Об'єм двигуна | 726 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Гідростатична |
| Користувацькі характеристики | |
| Викид скошеної трави | Мульчування |
Райдер Husqvarna P 524X EFI

Інформація для замовлення
- Ціна: 809 999 ₴





