Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 1030 мм |
| Тип | Райдер |
| Кабіна | Без кабіни |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 кг |
| Висота | 1130 мм |
| Довжина | 1990 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Характеристики ходової | |
| Колісна база | 907 мм |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Li-ion 50.4 В; 38.5 А*рік |
| Викид скошеної трави | Мульчування |
Райдер акумуляторний Husqvarna 200iX

Інформація для замовлення
- Ціна: 299 999 ₴






