Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 465 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 487 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 6 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
Мийка високого тиску Husqvarna PW 130

Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299 ₴







