
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 12 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Пікова потужність | 3000 Вт |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 14 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.825 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 625 мм |
| Висота | 495 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Вага | 49 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
Генератор бензиновий Husqvarna G3200P EURO 5 (2.8 - 3.0 кВт)
Розроблений для електропостачання будинків і робочих площ, однофазний генератор середніх розмірів. Його потужності достатньо для більшості потреб будинку в разі відключення енергії. Ефективний, надійний і простий у використанні навіть у важких умовах. П’ятнадцяти-літровий паливний бак разом з бензиновим двигуном з легким запуском і системою автоматичного контролю рівня оливи забезпечують тривалу роботу і тривалу експлуатацію. Дві розетки для підключення приладів.
В комплектацію входить інструмент для обслуговування та електрофурнітура для підключення споживачів.


AVR (Автоматичний Регулятор Напруги)
Система стабілізації параметрів електроенергії на виході генератора, що є критично важливим для безпечної роботи чутливої електроніки та техніки.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РІВНЯ ОЛІЇ
Двигун оснащений датчиком низького рівня масла, який автоматично вимикає двигун, якщо рівень масла падає нижче за певний рівень, захищаючи двигун від пошкодження.

Індикатор палива дозволяє легко контролювати його рівень.
Кришка бензобаку розташована на верхній частині баку і дозволяє лего додавати паливо.

Широка горловина бензобака з паливним фільтром. Ємність бензобака 14 літрів для безперервної роботи:

М'які гумові ніжки, які усувають вібрацію та ковзання:

Інформативний дисплей, що відображає, вихідну напругу, частоту струму, нароботку (мотогодини).




- Ціна: 19 999 ₴










