
Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 410VE NERA
149 999 ₴
- В наявності
- Код: 9708200-11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Великобританія |
| Рекомендована площа | 1500 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 220 мм |
| Висота скошування | 55 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний кут нахилу | 17 ° |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 110 хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 12.8 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Час зарядки акумулятора, хв | 110 |
| Кількість способів повернення до зарядної станції | Віртуальний транспортний шлях |
| Індекс захисту (IP-код) | IPX5 |
| Струм заряджання | 2,2 A |
| Ножі обертаються в два напрямки | Так |
| Виявлення об'єктів | Камера |
| Відстеження крадіжника по GPS | Так |
Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 410VE NERA
Ця модель призначена для догляду за середніми та складними садами з наявністю вузьких проходів і різних перешкод з площею до 1500 м². Унікальна система косіння складається з двох дисків з трьома обертальними лезами. Також є можливість встановити сигнал тривоги та відстежити положення Вашої газонокосарки в разі крадіжки за допомогою GPS. Забезпечено бездротове підключення через Bluetooth®, Cellular або Wi-Fi. Як аксесуар доступні знімні верхні кришки різних кольорів. Встановлені датчики підйому та нахилу, сигналізація, таймер погоди, датчик температури. Може працювати в дощову погоду. Висота скошування легко регулюється в діапазоні від 20 до 55 мм. Husqvarna Automower® 410VE NERA оснащена функцією EdgeCut, яка мінімізує потребу підстригати краї вашого газону, заощаджуючи час і зусилля. Ця бездротова роботизована газонокосарка, яка працює лише з віртуальними межами, має вбудований модуль Husqvarna EPOS і підключена через супутникову технологію. Може працювати безпосередньо через мережу Wi-Fi, при умові повного покриття мобільним або Wi-Fi зв'язком по всій площі газону, отримуючі дані корекції через Husqvarna Cloud, що забезпечує відмінну точність позиціонування косарки до 5 см. Для отримання вищої точності позиціонування газонокосарки (близько 2-3 см), необхідне встановлення базової станції Husqvarna EPOS® RS1.
Крім того, EPOS™ підтримує Zone Control, щоб ви могли налаштувати роботу газонокосарки відповідно до своїх потреб і створити кілька робочих зон із різними завданнями за допомогою програми Automower® Connect. Так само легко можна створити тимчасові зони перебування, щоб зберегти сезонні польові квіти або садові ділянки. За допомогою програми Automower® Connect ви можете контролювати свою газонокосарку з будь-якої точки світу та інтегрувати її у свій розумний дім. Надсилайте команди, переглядайте статистику, змінюйте налаштування косарки та отримуйте сповіщення для повного контролю над газоном.
Функція вибору схем скошування, дозволяє вибрати смугастий, шаховий або трикутний візерунок на вашому газоні з площою до 1500 м². Для отримання результату скошування "килимове покриття", необхідно вибрати режим нерегулярного візерунка, який обробляє площу до 1000 м².
- Максимальна площа — 1500 м2 (15 соток)
- Максимальний кут нахилу — до 30% (17°).
- Ціна: 149 999 ₴












