| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повітродув садовий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 684 куб.м/год |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 60 м/сек |
| Об'єм сміттєзбірника | 40 л |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 863 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Висота | 234 мм |
| Вага | 4 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип двигуна | BLDC (безщітковий) |
| Форм-фактор | Ручний |
| Максимальна потужність потоку повітря | 5,9 N |
| Максимальний потік повітря (кругла насадка) | 11,4 м³/хв |
Акумуляторний повітродув Husqvarna Aspire BVX-P4A KIT (АКБ+ЗП)
Акумуляторний повітродув Husqvarna Aspire BVX-P4A має 3 рівні швидкості повітряного потоку, завдяки чому він справляється з будь-яким завданням, від прибирання вишуканих клумб, що потребують обережності, до видалення мокрого листя з газону. Зручна ручка з м’якими накладками та добре збалансована легка конструкція роблять цей повітродув надзвичайно простим у використанні. Як і всі інструменти в лінійці Husqvarna Aspire™, цей виріб має елегантний чорний дизайн, доповнений помаранчевими елементами, які інтуїтивно вказують на розміщення всіх точок взаємодії. Інструмент можна зберігати у невеликих приміщеннях завдяки компактному розміру та спеціальному гачку. Акумуляторна система POWER FOR ALL ALLIANCE із напругою 18 В забезпечує гнучкість використання, оскільки один акумулятор можна використовувати в різноманітних інструментах різних виробників.


- Ціна: 11 499 ₴











