| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Повітродув садовий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 1104 куб.м/год |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 62.5 м/сек |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип двигуна | BLDC (безщітковий) |
| Зарядний пристрій | QC80 (36 V / 2 A) |
| Форм-фактор | Ручний |
| Максимальна потужність потоку повітря | 19,6 N |
| Модель акумулятора | 40-B140, 36V |
Акумуляторний повітродув Husqvarna 230iB KIT з акумулятором та зарядним пристроєм
Husqvarna 230iB – це легкий і простий у використанні акумуляторний повітродув для прибирання прибудинкових ділянок. Завдяки регулюванню швидкості, круїз-контролю, для фіксованої швидкості обдування, та режиму посилення, який забезпечує додаткову потужність, за потреби, забезпечується оптимальна продуктивність залежно від потреб, від легкої роботи до завдань, що потребують повної потужності. Компактна конструкція, м’яка рукоятка, мала вага й ідеальний баланс забезпечують чудову ергономіку для комфортної роботи.
Безщітковий двигун (BLDC):

Швидке прискорення:

3 режими, для найкращої продуктивності залежно від потреби чи завдання:

- Ціна: 14 499 ₴









