| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повітродув садовий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 1359 куб.м/год |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 89.4 м/сек |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип двигуна | BLDC (безщітковий) |
| Зарядний пристрій | QC80 (36 V / 2 A) |
| Форм-фактор | Ручний |
| Максимальна потужність потоку повітря | 23,5 N |
| Клас захисту | IPX4 |
Акумуляторний повітродув Husqvarna 335iB без акумулятора та зарядного пристрою
Husqvarna 335iB – це високопродуктивний і простий у використанні акумуляторний повітродув для прибирання прибудинкових ділянок, який характерізується великою силою видуву та потоком повітря в компактному дизайні. Завдяки регулюванню швидкості, круїз-контролю, для фіксованої швидкості обдування, та режиму посилення, який забезпечує додаткову потужність, за потреби, забезпечується оптимальна продуктивність залежно від потреб, від легкої роботи до завдань, що потребують повної потужності. Компактна конструкція, м’яка рукоятка, мала вага й ідеальний баланс забезпечують чудову ергономіку для комфортної роботи.
Безщітковий двигун (BLDC):

Швидке прискорення:

3 режими, для найкращої продуктивності залежно від потреби чи завдання:

- Ціна: 8 499 ₴










