
Акумуляторний тример Husqvarna 220iR KIT (АКБ та ЗП)
19 999 ₴
- Під замовлення
- Код: 9707544-02
Відправка з 02 травня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 300 мм |
| Ширина скошування ліски | 360 мм |
| Максимальна ширина скошування | 360 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 6800 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Довжина | 1730 мм |
| Ширина | 323 мм |
| Діаметр штанги | 36 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип двигуна | BLDC (безщітковий) |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 85.4дБ(А) |
| Зарядний пристрій Husqvarna 40-C80 | В комплекті |
| Акумулятор Husqvarna 40-B140 | В комплекті |
Акумуляторний тример Husqvarna 220iR KIT (з акумулятором та зарядним пристроєм)
Потужний та ергономічний акумуляторний триммер, розроблений для ефективного скошування та зберігання
Husqvarna 220iR поєднує в собі високу продуктивність та чудову ергономіку, що робить його оптимальним триммером для великих садів. Потужний безщітковий двигун (BLDC). Регульована рукоятка, телескопічна штанга та м'який ремінь забезпечують комфортне використання навіть при виконанні тривалого косіння. Завдяки функції savE ви можете налаштувати потужність відповідно до виконуваної роботи. На додаток до тримерної головки R25B для ефективної обрізки трави, в комплект входить тримірна головка Tri-Cut B (300мм) з пластиковими лезами, що ідеально підходить для складніших завдань, таких як обрізання ділянок за межами саду.
При зберіганні або транспортуванні телескопічна штанга та складана рукоятка роблять триммер компактним та зручним у користуванні.
Цей продукт є частиною гнучкої системи Husqvarna 36V BLi-X, що означає, що той самий акумулятор можна використовувати на декількох інструментах.
Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту.










Тримірна головка Tri-Cut для важкодоступних місць

У комплекті тримірна головка зі змінними пластиковими лезами для стрижки жорсткої трави та ділянок із чагарниками та камінням.
Компактне зберігання та транспортування

Завдяки телескопічній штанзі та складній, похилій рукоятці розмір тримера можна зменшити до 70% для зручного зберігання та транспортування. Інтелектуальна система швидкого зняття дозволяє швидко та просто регулювати рукоятку.
Розумна система швидкого від'єднання для легкого регулювання

Механізм швидкого від'єднання дозволяє складати та регулювати рукоятку без інструментів, завдяки чому триммер миттєво готовий до використання, зберігання чи транспортування.
Телескопічна штанга

Регульована телескопічна штанга для зручного робочого стану та компактного зберігання. Легко регулюйте довжину відповідно до ваших потреб, а після завершення роботи просто вкоротіть штангу для зручнішого зберігання.
Тримерна головка, що легко перезаряджається

Завдяки тримерній головці Rapid Replace™ ви можете заправити волосінь, не відкриваючи кришку. Для перезарядження просто протягніть волосінь через головку тримера і поверніть ручку.
Зручний ремінь

Базовий стандартний ремінь для легких кущорізів. Легко знімається однією рукою.
Безщітковий двигун

Безщітковий двигун (BLDC) забезпечує більш високу ефективність, більш тривалий термін служби та менші витрати на технічне обслуговування порівняно з колекторними двигунами. Відсутність щіток унеможливлює тертя, не призводить до втрат енергії, і двигун працює з меншим нагріванням. Це також виключає необхідність заміни щіток, забезпечуючи покращену продуктивність та вищий крутний момент.
Інтуїтивно зрозуміла клавіатура

Клавіатура інтуїтивно зрозуміла та дозволяє легко налаштовувати параметри простим натисканням кнопки.
Режим savE™

Режим savE™ максимально збільшує час роботи, знижує рівень шуму та продовжує термін служби батареї за рахунок зменшення обертів двигуна. Ідеально підходить для завдань, що не потребують повної потужності. Для активації або деактивації savE™ достатньо просто натиснути кнопку.
Легкий та ергономічний

Компактна та легка конструкція для комфортного, ергономічного використання із зменшеним навантаженням на тіло.
Гнучка акумуляторна система

Система Husqvarna 36V BLi-X забезпечує живлення від батареї для всього від легких домашніх робіт до вимогливого професійного використання. Одна батарея підходить для декількох інструментів, а широкий асортимент батарей - від легких інтегрованих варіантів до батарей для перенесення в рюкзаку гарантує індивідуальне і потужне рішення для кожного завдання. Всі батареї забезпечують професійну продуктивність, розраховані на тривале використання, швидко заряджаються та замінюються на безперервну роботу.
Акумулятор розташований усередині корпусу

Акумулятор розташований горизонтально всередині пристрою, щоб зменшити ризик потрапляння бруду, води та пилу в батарейний відсік та запобігти проблемам з підключенням. Таке розташування також покращує розподіл ваги та баланс, що полегшує поводження з інструментом та підвищує його маневреність, а також забезпечує гнучкість, дозволяючи використовувати батареї різних розмірів.
Автоматичне відключення

Виріб автоматично вимикається, якщо його залишити без нагляду, що продовжує термін служби батареї та знижує ризик нещасних випадків.
Низький рівень шуму

Низький рівень шуму створює приємне робоче середовище та мінімізує перешкоди для оточуючих.
Низький рівень викидів вуглекислого газу

Вибираючи цей продукт, ви можете бути впевнені, що він виділяє менше CO₂ під час активного використання, порівняно з традиційним бензиновим інструментом. Цей акумулятор не виробляє викидів під час роботи, забезпечуючи при цьому потужність і якість, очікувані від продукції Husqvarna. Однак важливо пам'ятати, що викиди CO₂ відбуваються на інших етапах життєвого циклу продукту, таких як виробництво, зарядка та утилізація зношених батарей.
- Ціна: 19 999 ₴










