| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Марка двигуна | STV77536 |
| Мінімальна ширина обробки | 25 см |
| Максимальна глибина обробки | 13 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| В комплекте оборудования | Захисні крила, Культиватор |
| Швидкість обертання фрез | 70 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фрез | 2 шт. |
| Кількість ножів | 3 шт. |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Акумулятор | Купується окремо |
| Зарядний пристрій | Купується окремо |
Акумуляторний культиватор Husqvarna TH 125i (без АКБ та ЗП)
Майстер вузьких садових ділянок. Ефективний та дбайливий обробіток ґрунту.
Акумуляторний спірально-зубчастий культиватор Husqvarna TH 125i пропонує точний та дбайливий обробіток для ґрунту та покращення біорізноманіття. Його компактна конструкція робить його ідеальним для невеликих садів, а спіральні зубці, що обертаються в протилежних напрямках, забезпечують чудовий контроль навіть у тісних просторах та гарантують безперервну роботу. Їх повільне обертання також дбайливіше впливає на коріння порівняно з традиційними культиваторами. Мала вага та регульована передня ручка забезпечують легке, ергономічне керування з мінімальним навантаженням на тіло. Інтуїтивно зрозуміла клавіатура з кнопкою запуску та зупинки спрощує експлуатацію. TH 125i є частиною акумуляторної системи Husqvarna BLi-X 36V, що дозволяє використовувати один акумулятор для кількох інструментів.


Дбайливі зубці

Повільний та дбайливий обробіток для підвищеної безпеки флори та фауни, порівняно з традиційними культиваторами, підтримуює біорізноманіття у вашому саду.
Розумне обертання зубців

Спіральні зубці, які повільно обертаються, забезпечують чудовий контроль навіть у вузьких місцях. Мають незалежне зустрічне обертання, забезпечуючи безперервну роботу та точне керування навіть при зіткненні з перешкодами.
Передня ручка

Легко регульована передня ручка для кращого контролю та комфортного використання.
Легкий та ергономічний дизайн

Мала вага та регульована передня ручка забезпечують легке та ергономічне керування з мінімальним навантаженням на тіло.
Акумулятор, розміщений горизонтально через корпус виробу (запатентовано)

Акумулятор розміщується у виробі горизонтально, що зменшує ризик потрапляння бруду, води й пилу до акумуляторного відсіку, що могло б спричинити проблеми зі з’єднанням. Крім того, це покращує розподіл ваги та збалансованість інструмента, роблячи його більш зручним у використанні та покращуючи маневреність. Наскрізна конструкція корпусу також забезпечує високий ступінь гнучкості, оскільки дозволяє використовувати акумуляторні блоки різних розмірів.
Один акумулятор підходить до всіх виробів

Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X із напругою 36V підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати у кількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне й потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Усі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента.
Інтуїтивно зрозуміла клавіатура

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача з кнопкою запуску та зупинки для легкого керування
Низький рівень шуму

Низький рівень шуму забезпечує довший робочий час і можливість працювати вранці та ввечері, не заважаючи сусідам.
Автоматичне вимкнення
Виріб автоматично вимикається, якщо його залишити без нагляду, що дає змогу продовжити строк служби акумулятора та знизити ризик травмування.
Вертикальне зберігання

Розкладна підставка дозволяє зберігати виріб вертикально – що заощаджує місце.
Низькі викиди вуглецю

Обравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть значно меншими, ніж при роботі з аналогічним виробом, який оснащено двигуном внутрішнього згорання. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO₂ під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Тим не менш, важливо зазначити, що викиди CO₂ створюються під час виготовлення даного виробу, його зарядки та утилізації.


Купити акумуляторний культиватор Husqvarna ТH 125i (без АКБ та ЗП) з доставкою по Україні можна в нашому офіційному магазині Husqvarna в Харкові, за адресою: проспект Байрона, 75, маг. "Садова Технiка". Так само Ви можете залишити заявку на цьому сайті. Якщо Вам потрібна консультація - дзвоніть по телефону +38 (067) 133-92-10.
Раді бути корисними!
- Ціна: 12 499 ₴











