| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність двигуна, л. с. | 6.6 |
| Об'єм паливного бака | 2.7 л |
| Виробник двигуна | LCT |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Загальні | |
| Вага | 37.2 кг |
| Максимальна глибина снігу | 330 мм |
| Ширина захвату | 530 мм |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Ні |
| Регулювання напрямку викиду | Ручна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Шнек | Обгумований |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість передач | - |
| Кількість фар | - |
| Модель двигуна | Storm Force 208 |
| Обсяг масла в двигуні | 0.5 л |
| Обсяг паливного бака, л | 2.7 |
| Принцип руху | Штовхання |
| Робочий об'єм циліндра | 208 кг |
| Розблокування диференціала | - |
| Тип запуску | Електростартер/Ручний |
| Тип системи очищення | 1-ступінчаста |
| Тип трансмісії | - |
| Короткий огляд та демонстрація роботи | Прибирання мокрого і злежалого снігу |
Снігоприбирач McCulloch MSB 121E
Ця снігоприбиральна машина є модифікацією базової моделі снегомета McCulloch MSB 121. Головна відмінність MSB 121E - наявність електростартера для запуску двигуна від мережі 220В. Зверніть увагу, що акумулятор не передбачений конструкцією цього снігоприбиральної машини. Для того, щоб скористатися електростартером користувачеві необхідно вивести розетку удлиннителя з будинку або гаража до місця, де буде проводитися запуск мотора снігоприбирача.
Також особливістю даної моделі є більш зручна конструкція рукоятки управління порівняно з базовою модифікацією.
В іншому ж McCulloch MSB 121E повністю ідентичний 121-ї моделі:
- ширина захвату - 53 см,
- ефективна висота забору снігу - 20 - 25 см,
- мотор потужністю 6,5 л. с. від американського виробника LCT (на сайті виробника);
- гумотканинний шнек, який загрібає сніг, подає його в патрубок викиду, просуває снігоприбирач вперед.
Ми як офіційний дилер McCulloch в Україні і сертифікований сервісний центр у Харкові гарантуємо Вам, що даний виріб проходить передпродажну підготовку, є оригінальним, зроблено в США і офіційно завезено в Україну.
Гарантія на снігоприбирач McCulloch MSB 121E - 24 місяці.
Приходьте до нас в магазин, ми із задоволенням покажемо Вам цю снігоприбиральну машину для дому, надамо всю необхідну інформацію і проведемо інструктаж по роботі.
- Ціна: 100 000 ₴


