| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 520 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 135 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
Мийка високого тиску Husqvarna PW 235 R
Компактна мийка високого тиску любительського класу для періодичного використання. Оптимальний варіант для роботи на невеликих за площах присадибних ділянках, для очищення терас, огорож та парканів, садових доріжок і меблів, миття невеликих машин. Споживана потужність 1800 Вт (220В). Максимальний тиск 135 бар, робочий тиск - 105 бар. Металева конструкція насоса. Витрата води 350 л/ч. Пістолет-розпилювач із шарнірними з'єднаннями полегшує використання. Дистанційне керування налаштування необхідного тиску. Шланг з текстильної опліткою, довжиною 8 м, і котушкою для його зберігання, форсунка «плоский струмінь», форсунка «ротор» і нерегульований пінний розпилювач в комплекті

- Ціна: 100 000 ₴





