| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 145 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.8 кг |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
Мийка високого тиску Husqvarna PW 360
Компактна мийка високого тиску з підвищеним моторесурсом. Призначена для миття будь-якої техніки, в тому числі і автомобілів, та виконання всього спектру завдань по догляду за будинком і присадибною ділянкою. Споживана потужність 2300 Вт (220В). Максимальний тиск - 165 бар, робочий тиск - 145 бар. Безщітковий двигун. Металева конструкція насоса. Витрата води 410 л/ч. Пістолет-розпилювач з легким натисканням і шарнірними з'єднаннями полегшує використання. Шланг з металевою опліткою, довжиною 10 м, і котушкою для його зберігання, форсунка «плоский струмінь», форсунка «ротор» і нерегульований пінний розпилювач в комплекті. Алюмінієві телескопічні ручки і колеса великого діаметру.

- Ціна: 100 000 ₴











