| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 21 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Пікова потужність | 5500 Вт |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 6.8 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1.975 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Вага | 88 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
Генератор бензиновий Husqvarnа G5500P (5.0 - 5.5 кВт), з акумулятором
Великий, потужний, ефективний, однофазний генератор для електропостачання будинків і робочих площ. Надійний бензиновий двигун з легким запуском, системою автоматичного контролю рівня оливи і паливним баком об’ємом 25л для тривалої роботи. Проста панель керування і ергономічний дизайн для легкого транспортування і простоти у використанні. Поставляється в комплекті з колесами і має відкидне руків’я, що забезпечує зручність переміщення і транспортування. Для полегшення експлуатації є функція електростартер - запуск ключем запалювання (акумулятор у комплекті). Ручний стартет, шнуром, також присутній.
В комплектацію входить інструмент для обслуговування та електрофурнітура для підключення споживачів.


Електричний стартер для легкого запуску
Забезпечує дуже простий пуск - просто поверніть ключ:

Колеса 20см для переміщення по території:

М'які гумові ніжки, які усувають вібрацію та ковзання.
Спеціальна ручка для зручності транспортування:

AVR (Автоматичний Регулятор Напруги)
Система стабілізації параметрів електроенергії на виході генератора, що є критично важливим для безпечної роботи чутливої електроніки та техніки.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РІВНЯ ОЛІЇ
Двигун оснащений датчиком низького рівня масла, який автоматично вимикає двигун, якщо рівень масла падає нижче за певний рівень, захищаючи двигун від пошкодження.

Індикатор палива дозволяє легко контролювати його рівень.
Кришка бензобаку розташована на верхній частині баку і дозволяє лего додавати паливо.

Широка горловина бензобака з паливним фільтром. Ємність бензобака 27 літрів для безперервної роботи:

Інформативний дисплей, що відображає, вихідну напругу, частоту струму, нароботку (мотогодини).

Автоматичний вимикач перевантаження на розетку 16А плюс загальний автомат на силову розетку.









- Ціна: 30 499 ₴











